Přepravní podmínky přepravy zavazadel

Přeprava zavazadel probíhá každý den mezi 9-17 hodinou. Objednávka přepravy zavazadel musí být zadána e-mailem, objednávku vám potvrdíme obvykle do 48 hodin. V potvrzení objednávky vám zašleme bukovací číslo, seznam ubytovacích zařízení odkud a kam mají být vaše zavazadla přepravena v jednotlivých etapách dle vašeho zadání a celkovou cenu za přepravu zavazadel. Po zpětném potvrzení objednávky vám bude emailem odeslána faktura ve formátu PDF.
Na vašem prvním ubytovacím zařízení obdržíte visačky na zavazadla, na které napíšete vaše bukovací číslo, které obdržíte v potvrzení objednávky a umístíte je pevně na každé přepravované zavazadlo. Pokud by jste z nějakého důvodu visačku od ubytovatele neobdrželi, tak napíšete bukovací číslo na papír, který umístíte na vaše zavazadla. Je také důležité počítat s tím, že se s řidičem, který bude vaše zavazadla přepravovat zřejmě nesetkáte, proto prosím řádně označte vaše zavazadla. Před tím než opustíte ubytovací zařízení informujte prosím personál vašeho ubytovacího zařízení, kam ukládáte zavazadla a jaký je jejich počet pro případ nějaké nejasnosti při vyzvedávání vašich zavazadel. Řidič, který bude vyzvedávat zavazadla, překontroluje podle zadání počet zavazadel, bukovací čísla, popř. jména na visačkách zavazadel a označí jednou barvou zavazadla se stejným bukovacím číslem, aby nedošlo k záměně některého ze zavazadel mezi ostatními přepravovanými zavazadly.
Zavazadla jsou přepravována obvykle od 9 do 17 hodin. Proto prosím odevzdejte zavazadla k přepravě do 9 hodin i přes to, že budete vyrážet později. Vaše zavazadla budou přepravena na další ubytovací zařízení do 17 hodin, kde budou předána personálu ubytovacího zařízení, který svým podpisem potvrdí počet předaných zavazadel a čas doručení. V případě nepředvídatelných událostí se může stát, že vaše zavazadla budou doručena později, pokud nám v objednávce uvedete telefonní kontakt, budeme vás o této skutečnosti informovat sms zprávou.
Každý cestující, který má objednanou a zaplacenou přepravu zavazadel, má nárok na přepravu jednoho většího zavazadla do 20 kg a jednoho menšího příručního zavazadla nebo batohu do 10 kg. Platba za přepravu zavazadel je obvykle přes účet v bance, proto si přepravu zavazadel objednejte včas, aby mohla být vaše objednávka zpracována, provedena platba a služba mohla být realizována. Pouze v ojedinělých případech, po domluvě, lze provést platbu v hotovosti předáním přes ubytovatele. Pokud budete chtít provést platbu v hotovosti přes ubytovatele, musíte toto předání hotovosti domluvit sami na prvním, popř. na některém z následujících ubytovacích zařízení. Né vždy je to možné a s naším řidičem se nemusíte za celou cestu potkat. Musel by se domluvit konkrétní čas a místo kde se setkat a tím by se mohla narušovat logistika přepravy ostatních zavazadel, což by mohlo ohrožovat časový limit doručení některých zavazadel.
Neneseme zodpovědnost za cennosti uložené v zavazadlech. Pokud budete chtít bezpečně přepravit nějaké cennosti (kameru, fotoaparát, tablet, notebook, šperky nebo větší finanční hotovost, atd.) předejte tyto cennosti zvlášť osobě (personálu ubytovacího zařízení), která nám je předá společně se zavazadly, aby nedošlo k jejich poškození nebo ztrátě. Cennosti po přepravě opět osobně předáme v následujícím ubytovacím zařízení.
Potvrzením objednávky souhlasíte s těmito přepravními podmínkami.
Děkujeme za pochopení všech pravidel a přejeme vám krásné zážitky během vaší cesty, ke kterým se budeme snažit přispět službou přepravy zavazadel.